Archiwum

Laureaci oraz uczestnicy konkursów, przeglądów, przesłuchań, festiwali oraz spotkań muzycznych (archiwum).

 

Uczniowie klas instrumentów dętych:

Dominik Sroka – saksofon
nauczyciel: Bogusław Jaskółka

  • Wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2016 rok.
  • Udział w X Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2015 rok.

Dominik Sroka – saksofon
nauczyciel: Jan Szmyd

  • Udział w IX Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2014 rok.
  • Udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA uczniów klas instrumentów dętych drewnianych szkół muzycznych I stopnia, Mielec 2012 rok.

Jarosław Sroka – klarnet
nauczyciel: Bogusław Jaskółka

  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Instrumenty Dęte "Miniatura 2015 im. Franciszka Kmiecika", Bydgoszcz 2015 rok.
  • II miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2015 rok.
  • III nagroda w VIII Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych, Wrocław 2014 rok.
  • Wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2014 rok.
  • Wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2013 rok.
  • Wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Klarnetowym, Wrocław 2013 rok.
  • Udział w 10 Festiwalu Klarnetowym pod Patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Piotrków Trybunalski 2013 rok.

Jarosław Sroka – klarnet
nauczyciel: Jan Szmyd

  • Udział w VII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2012 rok.
  • Udział w V Krośnieńskim Festiwalu Klarnetowym, Krosno 2010 rok.

Rafał Gomółka – klarnet

nauczyciel: Bogusław Jaskółka

  • II miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2013 rok.
  • Udział w 10 Festiwalu Klarnetowym pod Patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Piotrków Trybunalski 2013 rok.
  • II miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2012 rok.
  • Udział w IV Iwonickim Dniu Młodych Wykonawców Muzyki Polskiej, Iwonicz-Zdrój 2012 rok.
  • III miejsce w VI Krośnieńskim Festiwalu Klarnetowym, Krosno 2012 rok.

Rafał Gomółka – klarnet
nauczyciel: Jan Szmyd

  • III miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2011 rok.
  • Udział w V Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2010 rok.
  • Udział w V Krośnieńskim Festiwalu Klarnetowym, Krosno 2010 rok.

Sylwia Wrzosek – saksofon
nauczyciel: Edward Madej

  • Udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Szkół Muzycznych II stopnia, Lublin 2013 rok.
  • Udział w X Międzynarodowym Festiwalu Saksofonowym, Przeworsk 2012 rok.

Mateusz Sendecki – saksofon
nauczyciel: Edward Madej

  • Udział w VIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2013 rok.

Mariusz Owczarski – saksofon
nauczyciel: Edward Madej

  • Udział w VIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2013 rok.
  • Udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Szkół Muzycznych II stopnia, Lublin 2013 rok.

Bartłomiej Czajka – saksofon
nauczyciel: Edward Madej

  • Udział w V Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2010 rok.

Damian Bara – saksofon
nauczyciel: Bogusław Jaskółka

  • IV miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów, Jasło 2006 rok.
  • Udział w II Spotkaniach Muzycznych Młodzieży Polskiej i Ukraińskiej (jako solista w towarzystwie Orkiestry Filharmonii Lwowskiej pod dyr. Siergieja Burko), Lwów 2006 rok.
  • Udział w koncercie „Cudowne Dzieci” XVI Festiwalu Muzyka w Sandomierzu (jako solista w towarzystwie Sandomierskiej Orkiestry Festiwalowej pod dyrekcją Wojciecha Mrozka), Sandomierz 2006 rok.
  • Udział w XXXII Konkursie Młodego Muzyka, Szczecinek 2006 rok.
  • Udział w Festiwalu Saksofonowym, Przeworsk 2006 rok.
  • II miejsce w Regionalnym Konkursie Instrumentów Dętych, Mielec 2005 rok.
  • III miejsce w Konkursie Młodych Instrumentalistów, Jasło 2005 rok.
  • Udział w Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Szkół Muzycznych z Klas Instrumentych Dętych Drewnianych, Mielec 2003 rok.

Aleksandra Krochmal – klarnet
nauczyciel: Bogusław Jaskółka

  • Wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów, Jasło 2006 rok.
  • Udział w Krośnieńskim Festiwalu Klarnetowym, Krosno 2006 rok.

Stanisław Jaworski – klarnet
nauczyciel: Bogusław Jaskółka

  • Udział w Krośnieńskim Festiwalu Klarnetowym, Krosno 2006 rok.

Paweł Kranz – klarnet
nauczyciel: Bogusław Jaskółka

  • Udział w Krośnieńskim Festiwalu Klarnetowym, Krosno 2006 rok.

Wojciech Zajdel – klarnet
nauczyciel: Bogusław Jaskółka

  • Wyróżnienie w Konkursie Młodych Instrumentalistów, Jasło 2005 rok.
  • Udział w Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Szkół Muzycznych z Klas Instrumentych Dętych Drewnianych, Mielec 2003 rok.

Adrian Faryj – saksofon
nauczyciel: Bogusław Jaskółka

  • Wyróżnienie w Konkursie Młodych Instrumentalistów, Jasło 2005 rok.
  • Udział w Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Szkół Muzycznych z Klas Instrumentych Dętych Drewnianych, Mielec 2003 rok.

Seweryn Białoń – saksofon
nauczyciel: Jan Szmyd

  • Udział w V Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2010 rok.
  • Udział w III Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów, Jasło 2008 rok.
  • Udział w Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych, Mielec 2008

Jakub Wilk – saksofon
nauczyciel: Jan Szmyd

  • Wyróżnienie w XXVIII Konkursie Młodego Muzyka, Szczecinek 1999 rok.

Grzegorz Mikrut – saksofon
nauczyciel: Edward Madej

  • Udział w III Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów, Jasło 2008 rok.

Mateusz Wilk – saksofon
nauczyciel: Edward Madej

  • Udział w III Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów, Jasło 2008 rok.

Anna Pikul – puzon
nauczyciel: Tadeusz Wróbel

  • Udział w IX Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2014 rok.

Łukasz Turek – tuba
nauczyciel: Edward Świątek

  • III miejsce w VIII Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych, Mielec 2009 rok.
  • Udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych II stopnia, Rzeszów 2009 rok.
  • Udział w IV Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów, Jasło 2009 rok.

Paweł Dworzański – sakshorn
nauczyciel: Tadeusz Wróbel

  • Udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych II stopnia, Lublin 2012 rok.

Paweł Turek – puzon
nauczyciel: Tadeusz Wróbel

  • Udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych II stopnia, Lublin 2012 rok.
  • Udział w III Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów, Jasło 2008 rok.
  • Wyróżnienie w IV Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych, Łańcut 2007 rok.

Damian Szetlak – sakshorn tenorowy
nauczyciel: Tadeusz Wróbel

  • Udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych II stopnia, Lublin 2012 rok.
  • Udział w III Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów, Jasło 2008 rok.

Kamil Wojnar – trąbka
nauczyciel: Tadeusz Wróbel

  • III miejsce w Makroregionalnym Konkursie Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w Klasie Instrumentów Dętych Blaszanych, Łańcut 2004 rok.

Łukasz Lepak – akordeon
nauczyciel: Janusz Budziak

  • Udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA uczniów klas akordeonu i zespołów akordeonowych szkół muzycznych I stopnia, Lublin 2012 rok.

 

Uczniowie klas instrumentów strunowych:

Piotr Jaworski – fortepian
nauczyciel: prof. Mariusz Sielski

  • Wyróżnienie w VII Konkursie Pianistycznym Uczniów Szkół Muzycznych II stopnia, Kraków 2012 rok.
  • Wyróżnienie w XVI Ogólnopolskim Turnieju Pianistycznym im. Haliny Czerny-Stefańskiej, Żagań 2011 rok.
  • Udział w XX Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Jana Sebastiana Bacha, Gorzów Wielkopolski 2011 rok.
  • II miejsce w I Chopinowskim Turnieju Pianistycznym im. Haliny i Ludwika Stefańskich, Kraków 2010 rok.
  • II nagroda w III Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Szymanowski in Memoriam, Warszawa 2011 rok.
  • Wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2010 rok.
  • Udział w Maratonie Chopinowskim, Kraków 2010 rok.
  • Udział w Koncercie Młodych Wykonawców Muzyki Polskiej w ramach III Międzynarodowego Festiwalu im. Księcia Michała Kleofasa Ogińskiego, Iwonicz-Zdrój 2010 rok.
  • Udział w VII Międzynarodowym Mistrzowskim Kursie dla Pianistów, Kraków 2010 rok (koncerty w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, Muzeum Zamkowym w Pszczynie oraz Auli Koncertowej Florianka).
  • Udział X Międzynarodowym Przemyskim Festiwalu Salezjańskie Lato 2010, Przemyśl 2010 rok.
  • Udział w XVIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina dla Dzieci i Młodzieży, Szafarnia 2010 rok.
  • Udział w II Iwonickim Dniu Młodych Wykonawców Muzyki Polskiej, Iwonicz-Zdrój 2010 rok.
  • Udział w Kursach Letnich Konserwatorium Krakowskiego im. Witolda Lutosławskiego, Kraków 2011 rok.
  • Udział w Europejskim Programie Pianistycznym Fortepian Odbiciem Kultury Europejskiej, Kraków, Zakopane, Warszawa 2011 rok.
  • Udział w 13. Letniej Akademii Muzycznej, Kraków 2011 rok.
  • Udział w Koncertach dla dzieci w Filharmonii Krakowskiej, Kraków 2011 rok.
  • Recital fortepianowy w Sali Akustycznej Zamku Królewskiego w Niepolomicach, Niepołomice 2010 rok.
  • Recital fortepianowy w Sali Fontany przy Rynku Głównym, Kraków 2011 rok.
  • Recital fortepianowy w Willi Decjusza, Kraków 2010 rok.

Bartłomiej Tyburowski – fortepian
nauczyciel: Ryszard Czerwonka

  • Udział w VII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2012 rok.
  • Udział w II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Igancego Krzyżanowskiego, Opatów 2011 rok.

Kamil Kukla – gitara
nauczyciel: Alfred Duda

  • Udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych II stopnia, Przemyśl 2013 rok.

Patryk Biedroń – gitara
nauczyciel: Jarosław Stompel

  • Udział oraz II nagroda w VIII Festiwalu Młodych Gitarzystów, Kolbuszowa 2013 rok.

Mateusz Rąpała – gitara
nauczyciel: Jarosław Stompel

  • Udział w VIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2013 rok.

Emilia Gałuszka – gitara
nauczyciel: Alfred Duda

  • Wyróżnienie w III Spotkaniach Gitarowych, Gorlice 2012 rok.
  • Udział w X Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary i Zespołów Gitarowych Szkół Muzycznych I stopnia, Strzyżów 2012 rok.
  • Nagroda II stopnia w VII Festiwalu Młodych Gitarzystów, Kolbuszowa 2012 rok.

Gabriela Karamon – gitara
nauczyciel: Jarosław Stompel

  • Nagroda II stopnia w VII Festiwalu Młodych Gitarzystów, Kolbuszowa 2012 rok.

Ewelina Czajka – gitara
nauczyciel: Alfred Duda

  • Udział w X Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary i Zespołów Gitarowych Szkół Muzycznych I stopnia, Strzyżów 2012 rok.

Anna Mocek – skrzypce
nauczyciel: Maciej Wulw

  • Udział w VII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2012 rok.

Anna Kmiecik – gitara
nauczyciel: Jarosław Stompel

  • Udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA uczniów klas gitary i zespołów gitarowych szkół muzycznych I stopnia, Jarosław 2012 rok.
  • Nagroda II stopnia w VI Festiwalu Młodych Gitarzystów, Kolbuszowa 2011 rok.
  • Udział w Regionalnych Mikołajkach Gitarowych dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia, Jarosław 2011 rok.

Paweł Wickowski – fortepian
nauczyciel: Jolanta Trybus

  • Udział w V Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2010 rok.

Łukasz Sokołowski – gitara
nauczyciel: Jarosław Stompel

  • III miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów, Jasło 2009 rok.
  • Udział w XVII Międzynarodowych Spotkaniach Gitarowych, Sanok 2009 rok.

Ewa Sporniak – gitara
nauczyciel: Jarosław Stompel

  • Wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło 2011 rok.
  • Udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych II stopnia, Przemyśl 2010 rok.
  • Wyróżnienienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów, Jasło 2009 rok.

Angelika Marchewka – gitara
nauczyciel: Jarosław Stompel

  • Udział w II Spotkaniach Gitarowych, Gorlice 2011 rok.

Marzena Pruchnik – gitara
nauczyciel: Jarosław Stompel

  • Udział w XV Międzynarodowych Spotkaniach Gitarowych, Sanok 2005 rok.
  • IX miejsce w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych II stopnia, Tarnów 2004 rok.

Małgorzata Pleban – gitara
nauczyciel: Jarosław Stompel

  • Udział w VII Spotkaniach z Polską Muzyką Kameralną, Jasło 1999 rok.

Lucyna Dulian – gitara
nauczyciel: Jarosław Stompel

  • IV miejsce oraz nagroda za najlepszy dobór repertuaru w IX Ogólnopolskich Spotkaniach Gitarowych, Sanok 1995 rok.
  • VI miejsce w VII Spotkaniach Gitarowych, Sanok 1994 rok.
  • Udział w Konkursie dla Dzieci i Młodzieży w Ramach Spotkań z Polską Muzyką Kameralną, Jasło 1994 rok.

Klaudia Dziki – skrzypce
nauczyciel: Andrzej Przybycień

  • Udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki Szkół Muzycznych II stopnia, Kraków 2008 rok.

Rafał Sendecki – kontrabas
nauczyciel: Paweł Oszajca

  • Udział w III Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów, Jasło 2008 rok.

Katarzyna Jankowska – skrzypce
nauczyciel: Maciej Wulw

  • Udział w Regionalnym Konkursie „Dźwiękiem malowane”, Stalowa Wola 2007 rok.

Piotr Wantuch- fortepian
nauczyciel: Ryszard Czerwonka

  • Udział w Konkursie Młodych Instrumentalistów, Jasło 2004 rok.

Łukasz Serwiński – fortepian
nauczyciel: Ryszard Czerwonka

  • Udział w Konkursie Młodych Instrumentalistów, Jasło 2004 rok.

Piotr Piękoś – fortepian
nauczyciel: Hanna Śmigaj

  • II miejsce w VII Spotkaniach z Polską Muzyką Kameralną, Jasło 1999 rok.

Anna Dudek – fortepian
nauczyciel: Mirosława Lisowska

  • II miejsce w Konkursie Młodych Instrumentalistów, Jasło 1995 rok.

 

Uczniowie klasy perkusji:

Karolina Ładoś – perkusja
nauczyciel: Marek Burda

  • Udział w International Percussion Competition Drum Fest 23, Opole 2014 rok
  • Udział w Ogólnopolskim Konkursie Marimbowym w ramach 22 Międzynarodowego Drum Fest, Opole 2013 rok.

Szymon Białoń – perkusja
nauczyciel: Marek Burda

  • II miejsce w III Międzynarodowym Przeglądzie Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych I stopnia, Krasnystaw 2010 rok.
  • Udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach Zespołów Perkusyjnych Szkół Muzycznych I stopnia, Kraków 2009 rok.

Marcin Piwowar – perkusja
nauczyciel: Marek Burda

  • III miejsce w III Międzynarodowym Przeglądzie Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych I stopnia, Krasnystaw 2010 rok.
  • Udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach Zespołów Perkusyjnych Szkół Muzycznych I stopnia, Kraków 2009 rok.

 

Uczniowie wydziału wokalnego:

Franciszek Szmyd – śpiew
nauczyciel: Stanisława Mikołajczyk-Madej

  • Udział w VI Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Krystyny Jamróz, Kielce 2014 rok.
  • Udział w I Śląskim Konkursie Wokalnym, Katowice 2014 rok.
  • Udział w XIII Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Franciszki Platówny dla uczniów szkół muzycznych II stopnia, Wrocław 2014 rok.
  • Udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Szkół Muzycznych II stopnia, Wrocław 2013 rok.
  • Udział w V Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. B. Kostrzewskiej, Rzeszów 2013 rok.

Paweł Piękoś – śpiew
nauczyciel: Stanisława Mikołajczyk-Madej

  • Udział w XIII Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Franciszki Platówny dla uczniów szkół muzycznych II stopnia, Wrocław 2014 rok.
  • Udział w V Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. B. Kostrzewskiej, Rzeszów 2013 rok.

Anastazja Stompel – śpiew
nauczyciel: Stanisława Mikołajczyk-Madej

  • Udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Śpiewu Solowego Szkół Muzycznych II stopnia, Wrocław 2012 rok.
  • Udział w IV Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Barbary Kostrzewskiej, Rzeszów 2011 rok.

Izabela Styś – śpiew
nauczyciel: Stanisława Mikołajczyk-Madej

  • IV miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Młodych Wokalistów, Jasło 2008 rok.
  • Udział w II Podkarpackim Konkursie Wokalnym im. Barbary Kostrzewskiej, Rzeszów 2007 rok.
  • Udział w IX Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym dla uczniów Szkół Muzycznych II stopnia pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wrocław 2006 rok.
  • Udział w I Podkarpackim Konkursie Wokalnym im. Barbary Kostrzewskiej, Rzeszów 2006 rok.

Mateusz Gałuszka – śpiew
nauczyciel: Stanisława Mikołajczyk-Madej

  • III miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Młodych Wokalistów, Jasło 2008 rok.
  • Udział w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klas Śpiewu Solowego Szkół Muzycznych II stopnia, Olsztyn 2008 rok.
  • Udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach Klas Śpiewu Solowego Uczniów Szkół Muzycznych II stopnia oraz awans do Przesłuchań Ogólnopolskich, Kraków 2008 rok.
  • Udział w IX Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym dla uczniów Szkół Muzycznych II stopnia pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wrocław 2006 rok.
  • Udział w VI Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Ludomira Różyckiego, Gliwice 2007 rok.
  • Udział w II Podkarpackim Konkursie Wokalnym im. Barbary Kostrzewskiej, Rzeszów 2007 rok.
  • Udział oraz awans do II etapu w I Podkarpackim Konkursie Wokalnym im. Barbary Kostrzewskiej, Rzeszów 2006 rok.

Kinga Lazar – śpiew
nauczyciel: Stanisława Mikołajczyk-Madej

  • Wyróżnienie w XIII Konkursie Recytatorskim Poezji Współczesnej Autorstwa Bronisławy Betlej, Jedlicze 2007 rok.
  • Udział w Konkursie Recytatorskim Nagroda Literacka Nike, Jasło 2007 rok.
  • Udział w II Podkarpackim Konkursie Wokalnym im. Barbary Kostrzewskiej, Rzeszów 2007 rok.
  • Wyróżnienie w XII Konkursie Recytatorskim Poezji Współczesnej Autorstwa Bronisławy Betlej, Jedlicze 2006 rok.
  • Udział w I Podkarpackim Konkursie Wokalnym im. Barbary Kostrzewskiej, Rzeszów 2006 rok.

Michał Bałoń – śpiew
nauczyciel: Stanisława Mikołajczyk-Madej

  • Udział w III Podkarpackim Konkursie Wokalnym im. Barbary Kostrzewskiej, Rzeszów 2009 rok.
  • V miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Młodych Wokalistów, Jasło 2008 rok.
  • Udział w II Podkarpackim Konkursie Wokalnym im. Barbary Kostrzewskiej, Rzeszów 2007 rok.

Katarzyna Pater – śpiew
nauczyciel: Stanisława Mikołajczyk-Madej

  • IV miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Młodych Wokalistów, Jasło 2008 rok.
  • Udział w II Podkarpackim Konkursie Wokalnym im. Barbary Kostrzewskiej, Rzeszów 2007 rok.

 

Orkiestry i zespoły szkolne:

Młodzieżowa Orkiestra Dęta Państwowej SM I st. w Jaśle oraz Prywatnej SM I i II st. w Jaśle pod kierunkiem Tadeusza Wróbla

  • II miejsce w kategorii Orkiestry Dęte w IV Makroregionalnym Konkursie Dętych Zespołów Kameralnych, Orkiestr Dętych i Big-Bandów Szkół Muzycznych I i II stopnia, Tomaszów Lubelski 2011 rok.
  • III miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych, Mielec 2005 rok.
  • I miejsce w I Podkarpackim Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych, Mielec 2002 rok.
  • I miejsce w VII Wojewódzkim Przeglądzie Orkiestr Dętych, Krosno 1998 rok.
  • III miejsce w VI Wojewódzkim Przeglądzie Orkiestr Dętych, Brzozów 1997 rok.
  • II miejsce w V Wojewódzkim Przeglądzie Orkiestr Dętych, Besko 1996 rok.

Orkiestra Smyczkowa Prywatnej SM II st. w Jaśle pod kierunkiem Pawła Oszajcy

  • Udział w V Konkursie Zespołów Kameralnych, Rzeszów 2007 rok.

Skład kameralny chóru Prywatnej Szkoły Muzycznej II stopnia
nauczyciel: Monika Twarduś

  • Udział w Regionalnych Prezentacjach Chórów Szkół Muzycznych I i II stopnia, Łańcut 2012 rok.
  • Udział w XVII Konkursie Kolęd i Pastorałek "Na nutę kantyczek", Jasło 2011 rok.

Zespół kameralny (saksofonowy) Prywatnej Szkoły Muzycznej w Jaśle
nauczyciel: Edward Madej

  • Udział w Makroregionalnych przesłuchaniach uczniów szkół muzycznych I i II stopnia, Rzeszów 2014 rok.

Karolina Ładoś, Szymon Białoń, Marcin Piwowar – trio perkusyjne
nauczyciel: Marek Burda

  • Udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach Perkusyjnych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II stopnia, Kraków 2010 rok.

Ewa Sporniak i Łukasz Sokołowski – duet gitarowy
nauczyciel: Jarosław Stompel

  • Udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach Zespołów Gitarowych Szkół Muzycznych II stopnia, Przemyśl 2010 rok.
  • Udział w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Klas Gitary oraz Zespołów Gitarowych Szkół Muzycznych II stopnia, Warszawa 2010 rok.

Marzena Pruchnik, Ewa Sporniak, Łukasz Sokołowski – zespół gitarowy
nauczyciel: Jarosław Stompel

  • Udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach Zespołów Gitarowych Szkół Muzycznych II stopnia, Przemyśl 2008 rok.

Daniel Piekarz, Hubert Banaś – duet gitarowy
nauczyciel: Jarosław Stompel

  • III miejsce w Konkursie Młodych Instrumentalistów w ramach V Spotkań z Polską Muzyką Kameralną, Jasło 1997 rok.

Sylwia Mocek, Piotr Jaworski – zespół kameralny
nauczyciel: Maciej Wulw

  • Udział w Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Kameralnej dla Uczniów Szkół Muzycznych II stopnia "Wokół Vivaldiego w 330 rocznicę urodzin", Kraków 2008 rok.

Anna Grunik, Izabela Pruchnicka – duet fortepianowy
nauczyciel: Mirosława Lisowska

  • Wyróżnienie w Konkursie Młodych Instrumentalistów, Jasło 1995 rok.

 

Inne:

Uczniowie Prywatnej SM II stopnia w Jaśle pod kierunkiem Ireny Stompel i Jarosława Stompla

  • Udział w VI Zlocie Młodych Muzyków, Duszniki Zdrój 2005 rok.

Jakub Piękoś
nauczyciel: Ryszard Czerwonka, Jarosław Stompel

  • Udział w I Regionalnym Konkursie z zasad muzyki z elementami kształcenia słuchu, Krosno 2002 rok.