DRUMmania JASŁO – zmiana terminu warsztatów!

Informujemy, iż warsztaty perkusyjne DRUMmania JASŁO, które miały się odbyć w dniach 21-22 marca 2018 roku zostały przeniesione na późniejszy termin, tj. 16-17 maja 2018 roku. Za zmianę terminu przepraszamy.

Zadaniem warsztatów jest propagowanie edukacji muzycznej oraz doskonalenie umiejętności artystycznych i wspieranie rozwoju osobistego młodych perkusistów, uczniów szkół muzycznych oraz pasjonatów sztuki perkusyjnej, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania. Organizatorem warsztatów jest Prywatna Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Jaśle.
Wykładowcami będą: Paweł „Mr Sticky” Larysz, Karol Nabożny oraz Bartłomiej Pająk. Tematyka warsztatów: werbel, marching, zestaw perkusyjny, instrumenty perkusyjne.
Szczegółowe informacje w regulaminie. Do pobrania również formularz zgłoszeniowy (poniżej).