Nagrody uczniów w Leżajsku

W dniach 14-16 listopada 2018 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Leżajsku odbył się V Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej, zorganizowany przez Fundusz Wspierania Edukacji Artystycznej i PSM I st. W konkursie o nagrody zmagali się uczniowie klas akordeonu, fortepianu i gitary. Prywatna Szkoła Muzyczna I stopnia w Jaśle reprezentowana była przez dwie uczennice z klasy gitary Jarosława Stompla oraz ucznia z klasy akordeonu Tomasza Mazura.
Natalia Warzecha z klasy II cyklu czteroletniego otrzymała II nagrodę w II kategorii wiekowej, Aleksandra Dybaś z klasy czwartej cyklu czteroletniego w III kategorii otrzymała III nagrodę, natomiast Marek Putlak z klasy IV cyklu sześcioletniego II nagrodę w II kategorii wiekowej.

Gratulujemy uczniom oraz pedagogom i życzymy kolejnych sukcesów.