Audycja klasy akordeonu – relacja

Uczniowie klasy akordeonu, prowadzonej przez Tomasza Mazura, prezentowali swoje umiejętności przed zgromadzoną społecznością szkolną w dniu 6 grudnia br. Na scenie auli PSM wystąpili zarówno najmłodsi uczniowie Prywatnej Szkoły Muzycznej I stopnia, jak również ich starsi koledzy i koleżanki z II stopnia. W zróżnicowanym repertuarze publiczność wysłuchała opracowań popularnych melodii, a także dzieł J.S.Bacha, M.Zimki, J.Derbienki A.Krzanowskiego oraz D.Scarlattiego.

Na zakończenie koncertu Leokadia Wróbel, dyrektor Prywatnej Szkoły Muzycznej, podziękowała uczniom za zaangażowanie i trud jaki ponoszą, łącząc edukację w szkole oświatowej i szkole artystycznej. Życzyła także uczniom, którzy przygotowują się do konkursów międzynarodowych, by pamiętali, iż nie najważniejsze jest miejsce w rankingu, lecz pokazanie się z jak najlepszej strony oraz radość muzykowania.

Termin koncertu zobowiązuje, zatem prócz muzycznej uczty nie obyło się bez słodkich upominków.