Jeszcze więcej kolęd

Zgodnie z coroczną, styczniową tradycją, w Kościele Św. Stanisława BM w Jaśle, podczas Mszy Świętej wystąpili uczniowie naszych szkół.
W wykonaniu chóru Państwowej i Prywatnej Szkoły Muzycznej w Jaśle pod kierownictwem Moniki Twarduś usłyszeliśmy: Na Boże Narodzenie (opr. B.Rutkowski), Narodził się Jezus Chrystus (opr. P.Pałka) oraz pastorałkę anonimowego autora Niechaj będzie głośno wszędzie.
Orkiestra Smyczkowa Państwowej i Prywatnej Szkoły Muzycznej w Jaśle, pod dyrekcją Mateusza Gałuszki wraz z zespołem wydziału wokalnego Prywatnej Szkoły Muzycznej II stopnia w Jaśle (przygotowanym przez Kornelię Wojnarowską) wykonali znane kolędy w opracowaniu J.Maklakiewicza: Wśród nocnej ciszy, Z narodzenia Pana, W żłobie leży, Lulajże Jezuniu, Gdy śliczna Panna, Święta Panienka.
Dziękujemy wszystkim wykonawcom za zaangażowanie i muzyczny wkład w uświetnienie niedzielnej liturgii.