Połączone siły

To nie pierwszy raz, gdy na jednej scenie występują uczniowie wielu szkół, zwłaszcza, że okazje ku temu były niecodzienne.
Pierwszą z nich był Koncert Noworoczny, zorganizowany w dniu 30 stycznia 2019 roku przez Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Jaśle, w którym współuczestniczył chór Państwowej i Prywatnej Szkoły Muzycznej pod dyrekcją Moniki Twarduś, orkiestra smyczkowa Państwowej i Prywatnej Szkoły Muzycznej pod dyrekcją Mateusza Gałuszki oraz zespół wokalny przygotowany przez Kornelię Wojnarowską.

Drugą okazją do dzielenia się talentem i przede wszystkim dobrym sercem był Koncert Charytatywny „Aniołkowe Granie”, który odbył się 31 stycznia 2019 roku w Jasielskim Domu Kultury, zorganizowany przez Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle oraz Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Jaśle. Tym razem oprócz chóru, który wykonał kolędy w 3-głosowym opracowaniu, wystąpiła także Młodzieżowa Orkiestra Dęta Państwowej i Prywatnej Szkoły Muzycznej w Jaśle pod kierownictwem Tadeusza Wróbla, która prezentując repertuar z muzyki rozrywkowej porwała do zabawy zarówno tę najmłodszą jak i dorosłą publiczność.

Dziękujemy wykonawcom za poświęcony czas i włożone serce. Nic tak nie jednoczy jak bezinteresowna chęć niesienia pomocy potrzebującym i wspólne, radosne dążenie do celu – szczytnego celu.