Kwietniowe audycje muzyczne – relacja

W miesiącu kwietniu odbyły się "Audycje muzyczne" w wykonaniu uczniów Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle. Młodzi artyści mogli zaprezentować swoje umiejętności przed rodzicami, pedagogami oraz kolegami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z poszczególnych koncertów.

4 kwietnia 2019 - klasa akordeonu Tomasza Mazura oraz klasa organów Mateusza Gałuszki.

9 kwietnia 2019 - klasa perkusji Michała Dudka.

10 kwietnia 2019klasa gitary Jarosława Stompla, Kacpra Czopowika, Mateusza Rąpały oraz klasa fletu Aleksandry Piękoś (akompaniament: Renata Osikowicz-Wyroba, Mateusz Gałuszka).

12 kwietnia 2019 - klasa śpiewu Kornelii Wojnarowskiej (akompaniamet: Jan Baciak).

17 kwietnia 2019 - klasa saksofonu Agaty Bartoś, klasa trąbki Roberta Pisarka oraz klasa puzonu i tuby Tadeusza Wróbla (akompaniament: Piotr Duda, Jan Baciak, Norbert Gudel).