Audycje muzyczne - relacja

W miesiącu maju i czerwcu odbyły się kolejne "Audycje muzyczne" w wykonaniu uczniów Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle. Jak co roku, młodzi instrumentaliści mogli zaprezentować swoje umiejętności przed szeroką publicznością. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z poszczególnych koncertów.

17 maja 2019 – klasa fortepianu Karola Dyląga oraz Piotra Dudy.

22 maja 2019 - klasa skrzypiec Andrzeja Przybycienia oraz klasa fortepianu Elżbiety Gierlickiej (akompaniament: Elżbieta Gierlicka).

30 maja 2019 - klasa skrzypiec Elżbiety Bukowiec, klasa fortepianu Ewy Mastej-Kozioł, klasa fletu Aleksandry Piękoś oraz klasa klarnetu Pawła Pietruszki (akompaniament: Renata Osikowicz-Wyroba, Jan Baciak).

31 maja oraz 7 czerwca 2019 - klasa fortepianu Ireny Stompel oraz klasa wiolonczeli Thomasa van de Velde (akompaniament: Jan Baciak).