Poetycko – muzyczne świętowanie niepodległości

W dniu 13 listopada, uroczystym koncertem uczciliśmy 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Młodzi artyści, uczniowie zarówno Państwowej jak i Prywatnej Szkoły Muzycznej w Jaśle świętowali wspólnie, jednocześnie ukazując zebranym, iż rozwijanie i dzielenie się talentem jest jednym ze sposobów wyrażania miłości do Ojczyzny.
W auli PSM zabrzmiały pieśni oraz znane utwory o tematyce patriotycznej. Ich słowa i dźwięki przypominały o trudnych dziejach naszego narodu, wprowadzając słuchaczy w nastrój refleksji, ale i nadziei na przyszłość. Te chwile wzruszenia będą nam towarzyszyć przez długi czas i miejmy nadzieję, staną się inspiracją do jeszcze większego poszanowania wolności, którą otrzymaliśmy od naszych przodków.
Program koncertu przygotowały Aleksandra Piękoś, Agnieszka Kudasik oraz Agata Bartoś.
Dziękujemy wszystkim wykonawcom za tę muzyczno-poetycką lekcję patriotyzmu.