Nagrodzeni na międzynarodowym konkursie akordeonowym

W dniach 20-22 listopada 2019 roku odbył się X Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Popradzie (Słowacja). Uczestniczyło w nim ponad 50 akordeonistów z Polski, Słowacji, Litwy, Serbii, Czech oraz Bośni i Hercegowiny.
Z radością informujemy, iż do grona laureatów dołączyli również uczniowie Prywatnej Szkoły Muzycznej II stopnia z klasy Tomasza Mazura. Maciej Ochwat zdobył III miejsce w kategorii do lat 18, natomiast Artur Szwandrok otrzymał wyróżnienie w kategorii do lat 15.

Przy okazji informujemy, iż to nie pierwsze tegoroczne wyróżnienia przyznane akordeonistom z naszej szkoły. Również Marek Putlak z Prywatnej Szkoły Muzycznej I stopnia otrzymał nagrodę III stopnia na VI Leżajskim Konkursie Kultury Muzycznej, który odbywał się w dniach 13-15 listopada 2019 roku.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.