Cykl koncertowy Scena Otwarta

Zapraszamy uczniów do udziału w pierwszym koncercie z nowego cyklu SCENA OTWARTA!

Kto może wystąpić?
Każdy uczeń Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle -  solo lub w zespole kameralnym/wokalnym, a także osoby spoza szkoły, zaproszone do wspólnego występu przez naszych uczniów.

Co  można wykonać?
Panuje całkowita dowolność repertuaru oraz instrumentarium. Czas trwania występu nie powinien jedynie przekraczać 5-ciu minut, tak, aby mogła wystąpić jak największa ilość chętnych. W przypadku mniejszej ilości zgłoszeń istnieje możliwość wydłużenia występu (informacja poniżej).

Jak się zgłosić?
Zgłoszeń dokonujemy za pomocą messengera, bądź osobiście u p.Kornelii Wojnarowskiej. Bardzo prosimy w zgłoszeniu podać następujące informacje: imię i nazwisko wykonawcy (wykonawców), imię i nazwisko autora, dokładny tytuł utworu oraz przybliżony czas trwania: np. Jan Nowak, F. Chopin– Preludium e-moll op.74, 3 min.
Możliwość zgłaszania się jest otwarta. Na bieżąco będziemy informować o programie i jeśli na trzy ostatnie dni przed koncertem wciąż będą wolne miejsca, to istnieje możliwość dopisania dodatkowego utworu/utworów do swojego programu. O możliwości występu decyduje kolejność zgłoszeń!

Występowanie w stroju galowym nie jest obowiązkowe. Stawiamy na muzykę. Każda zapowiedź, anegdota czy własna myśl na temat utworu zaciekawi publiczność i wprowadzi wyjątkowy nastrój.

Pierwszy koncert odbędzie się już we środę 12 lutego, o 17.30 w Auli PSM.

Zachęcamy wszystkich do udziału.