Informacja dla Rodziców w sprawie zajęć teoretycznych

Szanowni Rodzice,

od dnia 25 marca do dnia 10 kwietnia, zajęcia w szkole odbywać się będą wyłącznie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Chcąc zminimalizować czas, który Państwa dzieci spędzać będą przy komputerze, proponuję kontakt za pomocą poczty elektronicznej. Zagadnienia, materiały i pytania kontrolne dotyczące moich zajęć publikowane będą na stronie szkoły w zakładce Dla Ucznia. Po zapoznaniu się z nimi, Państwa dzieci w dogodnym dla siebie czasie, udzielą krótkich, pisemnych odpowiedzi w zeszycie i sfotografują je. Następnie prześlą na moją szkolną skrzynkę pocztową. W ten sposób będę mógł monitorować postępy w nauce.

Rozumiem, że wielu uczniów ze względu na swój wiek nie posiada jeszcze adresu e-mail, dlatego uprzejmie proszę, aby pomogli Państwo swoim dzieciom w wysłaniu sfotografowanych odpowiedzi z własnych skrzynek pocztowych. Tym samym będą mieć Państwo wgląd w proces edukacji oraz stały kontakt ze mną.

Proszę zatem o wyrażenie zgody na taką formę kontaktu z Państwa dziećmi i pilne przesłanie jej na mój szkolny adres: marek.rolek@prsm.edu.pl.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania lub sugestie, proszę pisać. Jestem do Państwa dyspozycji pod ww. adresem.

Z góry dziękuję za zrozumienie i pomoc.

Marek Rolek