KONKURS INTERNETOWY!!!

Ogłaszamy konkurs internetowy dla wszystkich chętnych uczniów Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia!

ZASADY:
Uczniowie chętni do udziału w konkursie przesyłają do nas jedno nagranie z wykonaniem dowolnego utworu przygotowywanego w bieżącym semestrze (ważne!). Utwór do 5 min trwania, może być zagrany/zaśpiewany solo, z akompaniamentem, bądź podkładem. Nagranie może być zrealizowane aparatem telefonicznym.
Występ powinien rozpoczynać się zapowiedzią, zawierającą informacje, tak jak w poniższym przykładzie:
Nazywam się Jan Nowak. Uczę się na fortepianie w trzeciej klasie cyklu czteroletniego Prywatnej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jaśle. Moim nauczycielem jest pan XY. Wykonam Etiudę h-moll nr 23 Carla Czernego. Zapraszam.

Nagranie należy przesłać za pośrednictwem serwisu www.wetransfer.com najpóźniej do 17 maja.
Oto instrukcja, jak to zrobić:
Po wejściu na stronę wetransfer.com klikamy napis „Add your files”, aby udostępnić nagranie z komputera; pod spodem w rubryce „Email to” wpisujemy adres szkoły: sekretariat@prsm.edu.pl, a w rubryce „Your mail” wpisujemy swój prywatny email. Następnie potwierdzamy klikając na „Transfer”. W kolejnej pojawiającej się rubryce „Enter verification code” wpisujemy specjalny kod, który w międzyczasie zostanie wysłany na naszą skrzynkę mailową. Kolejno klikamy „Verify” i nagranie zostanie przesłane. Gdy je otrzymamy, prześlemy do osoby wysyłającej potwierdzenie mailem.

KATEGORIE KONKURSOWE:

PrSM I st.

KAT. I
Kl. I c. 4 + c.6

KAT. II
Kl. II c.4 + c.6
Kl. III c.4 + c.6

KAT. III
Kl. IV c.4 + c.6
Kl. V + VI c.6

PrSM II st.

KAT. I
Kl. I Instr. + Wok.
Kl. II Instr. + Wok.

KAT. II
Kl. III Instr. + Wok.
Kl. IV Instr. + Wok.

KAT. III
Kl. V + VI

W ocenie wykonań wezmą udział wszyscy nauczyciele naszej szkoły.
Nagrodą będzie publikacja nagrania na naszej stronie internetowej oraz – jeśli będzie zgoda ucznia i rodzica – także na FB. W każdej kategorii postaramy się nagrodzić jak najwięcej wykonawców.

Gorąco zachęcamy do udziału! Niech to będzie nie tylko mobilizacja do pracy, ale przede wszystkim zabawa!
W razie pytań i wątpliwości pomocą służy p. Kornelia Wojnarowska (za pośrednictwem Messenger).

Pozdrawiamy serdecznie, życząc dużo zdrowia i pogody ducha!