Konkurs internetowy został rozstrzygnięty!

Drodzy Uczniowie, Rodzice oraz Nauczyciele.

Nasz konkurs internetowy został rozstrzygnięty. Oceniliśmy aż 58 nadesłanych nagrań, na których w większości prezentowali się uczniowie ze szkoły I stopnia. Zgodność jurorów w  przyznawaniu punktacji była bardzo duża.
Wysoki poziom wykonań świadczy o tym, że wykorzystaliście okres kwarantanny do tego, by jak najlepiej rozwijać swoje umiejętności. Cieszymy się z tego niezmiernie, dziękujemy i prosimy o więcej! Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych:

I STOPIEŃ

KATEGORIA I
Miejsce I - Emilia Jędryczka (fortepian, klasa Karola Dyląga)
Miejsce II - Julia Dyka (klarnet, klasa Pawła Pietruszki)
Miejsce III - Tadeusz Pawłowski (perkusja, klasa Michała Dudka)

KATEGORIA II
Miejsce I - Kornelia Mikrut (fortepian, klasa Ewy Mastej-Kozioł)
Miejsce II - ex aequo Szczepan Kuchta (klarnet, klasa Bogusława Jaskółki) i Tymoteusz Sokołowski (fortepian, klasa Piotra Dudy)
Miejsce III - Natalia Warzecha (gitara, klasa Jarosława Stompla)

KATEGORIA III
Miejsce I - Franciszek Majewski (perkusja, klasa Michała Dudka)
Miejsce II - Marek Putlak (akordeon, klasa Michała Dudka)
Miejsce III - ex aequo Małgorzata Dunajska (gitara, klasa Mateusza Rąpały) i Bartłomiej Lemek (perkusja, klasa Michała Dudka)

II STOPIEŃ

ZWYCIĘZCY:
KATEGORIA I - Szymon Biały (tuba, klasa Tadeusza Wróbla)
KATEGORIA II - Paweł Putlak (akordeon, klasa Tomasza Mazura)
KATEGORIA III - Maciej Ochwat (akordeon, klasa Tomasza Mazura)
(Pozostałych miejsc nie przyznano z powodu niewielkiej ilości zgłoszeń.)

Zwycięzcą w kategorii fortepianu dodatkowego jest Szymon Biały (klasa Jana Baciaka).

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy! W nagrodę opublikowaliśmy już Wasze nagrania na kanale You Tube, a ponadto otrzymacie od nas także małe upominki (niespodzianki), które przekażemy Wam w późniejszym terminie.

Gorąco wszystkich Was pozdrawiamy!