Czas kolęd – czas oczekiwania

Dokładnie rok temu, niemal w każdej sali naszej szkoły rozbrzmiewały kolędy. Z takim samym zaangażowaniem wykonywali je najmłodsi jak i najstarsi uczniowie. Dźwięki pastorałek rozchodziły się po korytarzach tworząc świąteczny nastrój. Nie miało znaczenia czy grali je pianiści, trębacze, skrzypkowie, zespoły, chór czy orkiestry. Wszyscy czuliśmy jedno - zbliżają się Święta Bożego Narodzenia.
Mijający rok pozbawił nas szkolnych koncertów, w tym wspólnego kolędowania. Stęsknionych za tą formą wyrażania radości świątecznej zapraszamy do zakładki Galeria/Filmy na You Tube, gdzie nasi uczniowie dzielą się z całą społecznością szkolną swoim domowym kolędowaniem. Z dnia na dzień będzie ich coraz więcej. I chociaż mamy świadomość, iż nic nie zastąpi występów „na żywo”, to niech ta namiastka koncertowania umili nam czas oczekiwania na zbliżające się Święta.