Życzenia Świąteczne

Jak dobrze, że w naszych domach wciąż śpiewamy i gramy kolędy – nie tylko opowiadają one o Bożym Narodzeniu, ale też dźwięki i muzyczne frazy wyrażają to, czego czasem nie jesteśmy w stanie wypowiedzieć słowami.
Śpiew i żywa muzyka pomagają zapomnieć o chwilowych utrapieniach, dają nadzieję, przynoszą ukojenie i pozwalają jeszcze bardziej otworzyć się na drugiego człowieka, zwłaszcza na naszych najbliższych. Zatem śpiewajmy i grajmy kolędy, rozmawiajmy ze sobą i przede wszystkim wspierajmy się wzajemnie w tym wyjątkowym czasie.

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły – życzymy Wam, aby tegoroczne Święta Bożego Narodzenia przyniosły prawdziwą radość, miłość i nadzieję na lepsze jutro.

Dyrekcja Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle