Do zobaczenia po wakacjach

W dniu 25 czerwca, w auli PSM, podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2020/2021, pożegnaliśmy uczniów kończących Prywatną Szkołę Muzyczną I stopnia oraz Prywatną Szkołę Muzyczną II stopnia w Jaśle. Ta chwila wspólnego spotkania była okazją do podziękowań, życzeń oraz wspomnień.
Z niektórymi absolwentami szkoły I stopnia zobaczymy się już we wrześniu, na kolejnym etapie muzycznej edukacji. Przed absolwentami szkoły II stopnia nowy rozdział życia. Cieszymy się niezmiernie, że część z nich planuje kontynuować dalszą edukację na wyższych uczelniach muzycznych.

Wszystkim tym, którzy z powodu ograniczeń sanitarnych nie mogli spotkać się w auli PSM, życzymy radosnego i bezpiecznego odpoczynku. Dziękujemy jednocześnie za wytrwałość w tym trudnym roku szkolnym.