Absolwenci szkoły II stopnia na kolejnych muzycznych ścieżkach

Po prawie 30 latach działalności naszej placówki artystycznej doczekaliśmy się ponad pięćdziesięciu absolwentów, którzy kontynuują edukację muzyczną (lista na naszej stronie w zakładce Absolwenci). Ku naszej radości, do tego grona dołączyli ostatnio kolejni: Beata Świątkowska, która będzie studiować wiolonczelę na Wydziale Instrumentalnym Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie, Łukasz Lepak, który podejmie edukację w Katedrze Organów i Muzyki Kościelnej Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz Maciej Ochwat, który zasili szeregi tej samej uczelni muzycznej (Wydział Instrumentalny, Katedra Akordeonu).

Przy okazji informujemy, iż dnia 12 września br. o godz.12.00, Maciej Ochwat wystąpi w koncercie zatytułowanym „Młodzi Wirtuozi w Zamku Królewskim w Warszawie” - koncercie stypendystów Programu ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci. Gorąco zachęcamy do udziału (transmisja „na żywo” na kanale You Tube).