Popisy uczniów rozpoczęte

Wiosna to dobra pora roku, aby ożywić scenę koncertową naszej szkoły. To co przez zimowe miesiące było kształtowane w klasopracowniach i zaciszu domowym, teraz może zostać zaprezentowane szerokiemu gronu odbiorców.

Pierwszymi, którzy rozpoczęli cykliczne popisy uczniów byli uczniowie klasy perkusji Prywatnej Szkoły Muzycznej I stopnia, prowadzonej przez Michała Dudka. Ich energetyzujące pod względem rytmu występy można było usłyszeć w piątkowe popołudnie, w dniu 25 marca, w sali kameralnej PSM.

W kolejnej odsłonie szkolnych popisów, w auli PSM, w dniu 29 marca wystąpili uczniowie klas fortepianu prowadzonych przez Barbarę Flisak, Elżbietę Gierlicką oraz Bartłomieja Tyburowskiego, z klas gitary Mateusza Rąpały oraz Jarosława Stompla, z klasy akordeonu prowadzonej przez Tomasza Mazura oraz klasy saksofonu Agaty Bartoś.

Serdecznie gratulujemy młodym wykonawcom oraz ich pedagogom. Życzymy kolejnych wspaniałych artystycznych uniesień.