Etap pierwszy zakończony

Cieszymy się, iż tegoroczna wiosna umożliwia młodym wykonawcom zaprezentowanie swych umiejętności w najbardziej typowy i wyjątkowy dla muzyki sposób – czyli „na żywo”. Muzyczne popisy uczniów odbywają się w ograniczonym gronie, niemniej nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z publicznością. Przekonaliśmy się o tym w ostatnich dwóch latach i tym bardziej doceniamy taki sposób obcowania z magicznym światem dźwięków.

W dniu 22 kwietnia, w sali kameralnej PSM, mogliśmy wysłuchać młodych artystów kończących szkołę I stopnia. Następne popisy uczniów niebawem  -  już w tym tygodniu swoje umiejętności zaprezentują uczniowie szkoły II stopnia.
Absolwentom szkoły I stopnia, życzymy aby ich przygoda z muzyką nigdy się nie skończyła. Mamy cichą nadzieję, że kiedyś usłyszymy ich muzyczne interpretacje w trakcie popisów w szkole II stopnia.

Wystąpili uczniowie z klas fortepianu prowadzonych przez Ewę Mastej-Kozioł, Irenę Stompel oraz Bartłomieja Tyburowskiego, klasy gitary Mateusza Rąpały, a także klasy akordeonu prowadzonej przez Tomasza Mazura.
Popis uczniów przygotowali: Elżbieta Bukowiec oraz Robert Pisarek.
Prowadzenie koncertu: Katarzyna Schabińska (uczennica klasy IV c.4).