Dyplom dla Wiktora Dziedzica

Jak dobrze, że młodzi artyści mogą na nowo uczestniczyć w konkursach realizowanych w formule stacjonarnej. Ten, kto brał udział w takich muzycznych potyczkach dobrze wie, ileż emocji dostarczają takie występy. Prócz typowej dla konkursów rywalizacji, dochodzi jeszcze jeden nieoceniony aspekt - spotkanie z rówieśnikami, którzy posiadają tę samą pasję.
Tym razem na scenę konkursową wyszli przedstawiciele instrumentów dętych drewnianych, którzy w dniu 26 maja uczestniczyli w piątej edycji Podkarpackiego Konkursu Instrumentów Dętych Drewnianych w Kamieniu. Wśród 60 młodych wykonawców, którzy przybyli do Szkoły Muzycznej I stopnia w Kamieniu był także reprezentant Prywatnej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jaśle – Wiktor Dziedzic z klasy saksofonu prowadzonej przez Agatę Bartoś. Miło nam poinformować, iż otrzymał dyplom Brązowego Laureata w grupie I.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.