Dzielenie się talentami

Jakże to piękne, kiedy uczniowie szkoły muzycznej mogą podzielić się swoimi talentami. Przedstawiciele poszczególnych klas instrumentalnych Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle, w dniu 9 czerwca wystąpili przed rówieśnikami ze szkolnej ławy. Muzyczne prezentacje młodych artystów, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 1 oraz Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle, przybliżały magiczny świat dźwięków i zapoznawały z repertuarem instrumentów strunowych, dętych oraz perkusyjnych.

Drugą okazją do dzielenia się talentami był Piknik Rodzinny, który odbył się w dniu 15 czerwca i zorganizowany został przez Zespół Szkół w Dębowcu. Wystąpili na nim zarówno uczniowie jak i nauczyciele naszej szkoły.

Ponadto, podczas Pikniku Rodzinnego w Warzycach, w dniu 25 czerwca wystąpili uczniowie Prywatnej Szkoły Muzycznej I stopnia oraz Prywatnej Szkoły Muzycznej II stopnia w Jaśle (z gościnnym udziałem Bartosza Sokołowskiego - absolwenta PrSM II st. w Jaśle), a także uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jaśle.